Menü Forumlar Popüler İçerikler Arama
Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, farklı yorumları olan rüyalar arasındadır. Rüya sahibi için bir düşmanı anlatan yılan, farkında olduğunuz ya da olmadığınız düşmanların varlığını görmenizi sağlar. Düşmanınız kendini gizleyen, sizden menfaat elde etmeye çalışan biridir.

Bazı yorumculara göre bu rüyalar hayra yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin maddi açıdan yükseleceği, aile yaşantısında yenilikler olacağını anlatır. Aileye yeni bir çocuk katılabilir, evlilik yolunda adım atabilirsiniz.

Rüyada görülen yılanların türüne göre yorum yapılmaktadır. Rüyada görülen yılan zehirsiz ise bol miktarda altına kavuşacağınızı, arkanızdan gelen yılan düşmanınızın sizi hileyle alt etmeye çalıştığını, kara yılan görmek ev ve eşya satın alacağınızı, su yılanı görmek ise serveti olan ya da mevki sahibi birisiyle bir arkadaşlığa başlayacağınızı anlatır. Rüyada siyah bir yılan görmek son derece tehlikeli ve güçlü bir düşmana, beyaz bir yılan size zararı dokunamayacak kadar güçsüz bir düşmanınız olduğunu anlatır. Gördüğünüz yılan altın ya da gümüş gibi bir metalden ise hayırlı işlere boğulacağınızı, çevrenizde hayır işleriyle meşgul olan dostlar edineceğinizi anlatır.

Rüyada yeşil renkli bir yılan sizin inancı olan bir kişiyi temsil eder. Zayıf inanca sahip olan kişiyle bir arada olacağınız ve bundan etkileneceğiniz anlamını taşır. Son derece dikkatli olmanız gerekir. Sizde aynı konuma gelebilirsiniz. Engerek yılanı ve kobra yılanı görmek tehlikeli düşmanla yorumlanır. Boa yılanı ise karanlık günleri, sıkıntıları anlatır. Sizin için üzüntü ve elem dolu günlerin başlangıcını anlatmaktadır. Gördüğünüz yılan ne çeşit olursa olsun, pençeleri ya da tırnakları varsa, düşmanlarınız bütün kötülükleri yapmaya hazır, kinini sizin kötülüğünüz için kullanmaktadır.

Rüyada küçük bir yılan görmek düşmanınızın sizin kadar güçlü olmadığını, büyük yılan ise sizden daha azametli ve güçlü düşmanı anlatır. Uçan bir yılan görmek sıkıntıların biteceğine delalet eder. Sorunlarınız çözülecek, gelen haberlerle mutlu olacak ve sevineceksiniz. Düşmanınız size zarar veremeden uzaklaşmak zorunda kalacaktır. Rüyada görülen yılanın uzun ve iri olması halinde korku duyduğunuz, rahatsız olduğunuz şeylerle yüzleşeceğiniz anlamını taşımaktadır. Ailenizden olan bir kişinin size karşı beslediği düşmanlığı anlatan bir rüya olarak kabul edilir. Bu düşman komşularınız arasından bile olabilir.

Rüyada görülen yılanla boğuşmak, size kötülüğü dokunacak kişinin varlığını, çevrenizde sizden hoşlanmayan kişilerin olduğunu anlatır. Rüyada görülen yılanı öldürmeniz düşmanlarınıza galip geleceğinizi anlatır. Yılanı öldürmek bazı hallerde bir evliliği işaret eder. Korku duymadan yılana dokunmanız aşk hayatınızda ya da iş yaşamınızda mutluluk dolu günlere adım atacağınızı anlatır. Öldürdüğünüz yılanı parçalamanız yendiğiniz düşmanların mallarına el koyacağınızı anlatır. Rüyanızda vücudunuzdan çıkan bir yılan görmek akrabalardan görülecek bir kötülüğü anlatır. Bu kişinin yakınlarınızda olduğunu anlamalısınız. Bir dostunuz, bir arkadaşınız, bir akrabanız size bu kötülüğü yapabilir. Yılanın ağzınızdan çıkması halinde kendi söylediklerinizle zor duruma düşeceğinizi anlatan bir rüyadır. Ağzınızdan çıkan sözlere her zaman dikkat etmelisiniz. Sizler için iyi sayılacak sözler, başkaları için kırıcı olabilir. Konuşacaklarınızı önceden tartarak ağzınızdan çıkarmalısınız. Sadece kendinizi değil, başkalarını da düşünmelisiniz. Ağzından çıkan yılanın toprağa girdiğini gören kişi için, bu rüya vefat edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Yılan dışarıdan ağzınıza girerse, bilginizin artacağını düşünebilirsiniz. Eğitim seviyeniz yükselebilir, kurslara gidebilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz.

Rüyada kolunuzda ya da yakanızda küçük bir yılan gördüyseniz faydasını göreceğiniz az da olsa bir paraya kavuşacaksınız. Göbeğiniz ya da kulağınızdan çıkan bir yılan, ailenizde gizli bir düşmanınız olduğunu, burun ya da göğüsten çıkan yılan çocuğunuzun size kızdığını anlatır. Koynunuzdan çıkan yılan erkek çocuğunun kızgınlığını, başınızın üstünden çıkan yılan devlet işlerinizin olumlu olarak sonuçlanacağını, mahkemeleri kazanacağınızı işaret eden rüyalardır.

Rüyada evde yılan gören kişi ev halkından bir düşmanlık yaşayacaktır. Bu bir tartışma olabileceği gibi, sadece canınızın sıkılacağı bir davranış bile olabilir. Yılanlardan korkmayan birileri evin içindeyse, ailenizde günaha meyilli kişilerin varlığına yorumlanır. Gördüğünüz ev sizin değilse akrabalar arasından düşmanınız bulunmuyor demektir. Kendi yatağınızda bir yılan öldürürseniz bu vefatınız anlamını taşıyacaktır.

Rüyada çok sayıda yılan görmek, düşmanların çokluğuyla ve yakın çevresinden göreceği zararla açıklanmaktadır. Gördüğünüz yılandan korkmanız düşmanlarınızdan zarar görmeyeceğiniz anlamını taşımaktadır. Yılandan korkmazsanız sıkıntılarınız olacaktır. Rüyada gördüğünüz yılanla konuşmak düşmanınızın size kötülük yapmaktan vazgeçeceğini anlatır. Konuşmalar tatsız bile olsa düşmanınızla yapacağınız tartışmadan sonra artık size kötülük yapmayacaktır.

Rüyada yılanı beslemek rüya sahibinin yaşamında olumlu gelişmeler olacağını anlatır. Aşk yaşamı, iş yaşamı ve aile yaşamında ummadığınız değişimler olacaktır. Yılan tarafından ısırılmak düşmanlarınızdan göreceğiniz zararın büyüklüğünü anlatır. Rüyada çiğ yılan eti yemek haklarınızın düşmanlar tarafından gasp edileceğini, pişmiş yılan eti yemek haklarınızı düşmanlardan geri almak olarak tanımlanır. Yılan tarafından zehirlenmek düşmanlardan görülecek zarara, zehirlenip ölmek düşmanınız tarafından öldürüleceğinizi anlatır. Rüyada ölü bir yılan görmek, düşmanlarınızdan zahmetsizce kurtulacağınızı anlatır.
Son Güncelleme : 21.01.2024 15:19:23
Rüyada Yılan Görmek ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Herkese açık dizin kaynağımıza katkıda bulunabilirsiniz.
Facebook Twitter Pinterest whatsapp
Rüyada Yılan Görmek Yorumları
şifre

42 Yorum Yapılmış "Rüyada Yılan Görmek"
Ben rüyamda annem arabayla yanımdan benim hızımda bende yolda yürüyordum 3 yılan vardı ikisi birbirini öldürdü 3. boğa yılanı iri ve uzundu beni kovaladı ardından onu öldürmeye çalışırken uyandım yaşım 15
Berkay . 29.10.2013
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
rüyamda kendi bahşemizde su kovasının yanında ipgibiuzun pembe renğinde aniden yılan oldu beni ısırmaya çalıştı etrafimda dolaştı sonra yumak oldu 8
Saliha . 27.11.2015
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ben ruyamda yilannin beni soktugunu gordum
Bennu . 07.03.2014
1 YANITI GÖRÜNTÜLE
ruyamda boş bir sınıfta yüzünü çıkartamadığım birkaç arkadaşla ve 1 siyah 1 de turuncu iki başlı yılan vardı. arkadaşlarla konuşuyordum yılanlarla da konuşmaya başladım.sınıftakiler ve bana yılanlarla konuşmak norlmal geliyordu .yılandılar ama şahislarmiş gibi konuşuyorduk.sonra yılanla konuşurken sebebini hatırlayamıyorum sıyah yılanı başının altında tuttum bişeyler dedim sonra turuncu iki başlı yılan iki başının altından tuttum onada birşeyler söyledim ve elimden isirdi dayanacağım kadar acı hıssettim tutmaya devam etetm hiç korkmuyordum. daha sonra arkadaşlarla sınıfta top oynamaya başladık top sınıf kapısından dışarı çıktı bende çıktım dışarda birkadın vardı. sınıftanmi çikti yoksa orda mıydı hatırlamıyorum top korıdorun sonundaydı kadın siyah yılana(içerde gördüğüm)topu getirmesini işaret etti yılan hızlıca surunerek(cok hızli)topa kuyruğuyla vurarak 2hamlede yanımıza gön derdi kendide hemen yanımıza geldi.gerisini hatırlamıyorum.hayırlara vesile olsun inşallah.
Hakan Yılmaz . 17.01.2014
CEVAP YAZ
rüyamda bir ormanda kaçarken yolumun üstünde yılan yumakları gördüm, sarımsı turuncumsu yılanlar, o yoldan geçmemin tehlikeli olacağını düşünüp yolumu değiştirmek istediğimde yılanların binlerce her tarafta olduğunu fark ettim, üzerime üzerime geldikçe kaçmaya başladım, daha yılanlardan uzaklaşamadan binlerce vahşi kurtun üzerime doğru koştuğunu gördüm, kurtlardan birisi sert fakat aynı zamanda gözlerime duygusal bir şekilde bakarak koşuyordu, sanki lider oydu, birşey yapmayacaklarını düşündüğüm anda ilk olarak lider kurt sonrada diğerleri saldırdı, beni sırt üstü yere yatırdılar, ısırmaya çalışırken ben gücümü topladım ve parmaklarımı kurtların gözüne sokarken uyandım.
Şaban . 30.01.2016
CEVAP YAZ
ruyamda hatim duasi icin kuran okunuyordu bende dua etmekteydim fakat cok buyuk bir yilan odanin icinde kivrilaraka dolabin arkasina kacti ben cok korktum dua yi birakip kuran okuyan arkadasima sonra dua ederiz odada buyuk yilan var kac dedim fakat arkadas dolabin altindaki yilani yajakmaya calisti ben o esnada yan odaya yardim istemeye gittim odadaki 56 erkek benimm ne soyledigimi anlamadilar zorla onlaria yilan oldugunu anlattim onlar kucuk odaya geldiginde kuran okuyan arkadasim yilani oldurmustu oray gelen arkadaslar oturdu ve yan odadaki caylarini getirttilr ve cay icmeye devam ettiler
Ekim Cano . 27.08.2014
CEVAP YAZ
rüyamda teyzemlerin evinin önündeydik birden yoldan kocaman büyük bir yılan eve girdi sonra annem çıkardı onu kapinin önündeki lağım kapağının deliğinden içeri soktu yılan sonra tekrar çıktı bi an uzaklasti tekrar çıktı galiba.sonra yine eve girdi (tabi dış kapı burası) girer girmez tekrar çıkarken ben elimde çatalli bir sopayla kafasina sapladim annemden yardım istedim ama annem niye böyle birşey yaptın dercesine laf söyledi yılanın gözleri yoktu galiba göz görmedim burda uyandım cevap bekliyorum lütfen çok önemli benim için
Hasan . 26.05.2014
CEVAP YAZ
ben ruyamda birileriyle bir yere gidiyoruz ve gecerken pencereden bir yılan uzanıyor ve yanımdaki arkadasla evlenmek istedigini soylüyo kabul ediyor arkadas ve gidiyoruz bir eve ama ben çok korkuyorum yılan yukarıdakı resmin aynısı herkes ısınıyo ama ben ısınamıyorum sonra yemek yerken yılanda yıyo yerken elindeki eldiven gibi bir sey çikiyor aslinda yılan taklıdı yapan bir kızmıs ama ayaklarının ucu hala yılan ayaklardan tarafı benım korkum biraz gidiyo banA DİO KUORKMA FALAN SONRA ben uyanıyorum acilen cevap bekliyorum
Ayse Azra . 10.02.2014
CEVAP YAZ
rüyamda bi dügün oluyordu yakınımızın dügün dernek bittgnde eve geldgmde evin her yanını büyüklü kücüklü yılanlar kaplamıştı ama cogunlukta büyük odadaydılar bütün yılanları óldürüyorum ama o en büyük yılanı óldürmek istemiyorum icimden gelmiyor onu óldürmek. snra óldürdügüm bütün yılanları poşete koyup cópe atıyorum. birde kaplumbaga vardi dişi kaplumbaga benimle knuşuyordu bi bayan sesiyle onu sahipleniodum. bu rüyanın anlamı ne olabilir yardımcı olun .s.s
Tutku . 10.11.2013
CEVAP YAZ
ben ruyamda iki tane yaklasik 2-3 metre uzunlugunda govdesi buyuk ama kafasi küçük yilanlar gördüm bos bi alan idi bi kac kisi daha vardi bu yilanlardan bi tanesini bi kisi kafasini ezerek öldürdü digerini de bana kafasini ezerek öldür diye sesleniyorlardi ama ben cesaret edip öldüremedim yanina yaklasamadim sonra yilan kacti gitti sonra ayni gece bi baska yilan daha gördüm ama o biraz kucuktu onu da olduremedim bunun anlami nedir
Bilal . 12.10.2013
CEVAP YAZ
Amcamin evinin onunde dolasiyordum ve iki yilan insanlarin arkasinda dusmustu dolasiyorlardi ama ben korkmuyordum ve orda yesil bir kobra cikti bir kisinin arkasina dusmustu ve ben onun uzerine bir Meyve cekirgesini atim ve o yesil kobra yonunu deyistirdi ve benim uzerime saldirdi ve bende ona bir tekme vurarken o anda oyandim. Lutfen bu ruyanin anlamini bana anlatarsaniz cok memnum olurdum.
Yilmaz . 21.07.2014
CEVAP YAZ
rüyamda sarı renkli kobra yılanlar gördüm. bi kaçtanesi ölmüş ve bi kaç tanesi yaşıyordu.üzerime geliyordu bitaneside sonra kendimi yatagımda yatarken buldum yorganımın üstünden aynı yılan üzerime dogru geliyordu tövbeler olsun allahım bi daha yapmıcam diye tövbe ettigimi gördüm ondan sonra yılanın yavaş yavaş geri gittini gördüm bunu yorumlarmısınız
Emine . 20.04.2014
CEVAP YAZ
ben rüyamda bir arkadaşımla buluşacakmışım fakat bir anda buluşacağım arkadaşımın siyah bir yılan olduğunun farkına varıyorum. Yılanı yerden alıp elime doluyorum,bi kaç kez beni ısırıyor fakat zehiri olmadığı için bana zarar veremiyor.en sonunda da bir şekilde yılanı öldürüyorum böylecene bana ne başkasına zarar veremiyor.Sizce anlamı nedir?
Nihan . 09.11.2013
CEVAP YAZ
Merhaba.bu ruyamin tabiri nedir bulamiyorum.rüyada cok kez .karanlik gece goruyorum ve gok yuzunde iwikli nesneler milletlerin bayraklarini.acayip acayip gokte uzay araclari.haraket eden isikli robota benzer insanlar.ve bunlar bir film gibi degisiyor biri gidip .bawka ilkinc isikli nesneler geliyor
Aylin . 07.11.2013
CEVAP YAZ
Rüyamda bir ormanda idim ve bir kaç kişi vardı fakat hiçbirini tanımıyorum ve dinlenmek için bir yere oturdum DH sonra birden vücudumu siyah kapkara bir yılan sardı çığlık atıp ondan kurtulmaya çalıştım daha sonra biri siluetini hatırlamıyorum beni yılandan bir şekilde kurtardı sonra uyandım
Morthal_dance . 12.05.2016
CEVAP YAZ
Benim ruyamda resimdeki gbi ama yesilini derse girmek icin merdivenden sessizce cikiyorduk yuvasindan cikip bize saldiriyordu ben yanlislikla yilani oldurdum ama yerine baska yilanlar koydular ben o yilani canli. Gordum. Torbanin icine koymusum ona sarki soyluyorum. Bi ara sokuyor
Can . 09.01.2014
CEVAP YAZ
Ruyamda sevgilmle biyere gidioruz sevgilim yardim etmmek icin eve girkyor ben disrda kaliorum sona yan ewin bahcezinde tonlarca yilan goruorum cok kodkuorum bitane cok buyuk yilan var herkes bunlari izlio ben kackorum bu yilanida birizi pesimden getirio sona kurtuluorumm cvp lutfen
Hayriye . 06.03.2014
CEVAP YAZ
biz köydeyiz şimdi annem babam kardeşim ve ben bir köylü ye misafir olduk.damdan yılan sarktı ben farkeddim kardeşim tuttum fırlatım annemi çektim baska yere babam kaldı babamı ısırdı hastaneye götürdük giderken öldü.rüyada ölenler rin ömrü uzun olurmuş
Diyar . 27.10.2013
CEVAP YAZ
Kar yagmisti yilanlar vardi ve donmuslardi hix biri kipirdamiordu tam yerimden kalktım gidiorken yavas yavas uyandilar ve iclerinden biri uzerime atilmaya calisti bende korktum ama icimden korkmuyorum allahim var dedim tam isiracakken durdu
Ece . 02.09.2014
CEVAP YAZ
Aylar önce ruyamda evime giren siyah jartiyer yilani benim elimi soktugunu gördum. Gercek hayatda ailemde biriyle problemim var, düsmaniz yani. Ama rüya gördukten sonra ben cok hastalandim. Evime sanki beddua edilmis.
Berna . 12.09.2016
CEVAP YAZ
odamin caminadan 5 6 tane yilan sivri disleri olan agzinu acicna kocaman agzi olan iri siyah yilananlar saldirmaya calisiyolardi bana ama camin icersinde gecemediler
Ceylin . 07.08.2014
CEVAP YAZ
ruyamda komsunun evinin onunde siyah buyuk bir yilan gordum.ayni ruyayi birkere daha ayni yerde gordum komsunun oglu bana yilani tut diyordu tam tutacakken uyandim
İsmail . 12.08.2014
CEVAP YAZ
rüyamda yılan tekerin arasına girmişti onu çıkarıyordum sonra başını ve gövdesini ayağımla eziyordum ne anlama geliyorr bu yardımcı olabilirmisiniz
Fatih . 17.03.2015
CEVAP YAZ
ben rüyamda sarı renkte yılan gördüüm yılan yatağım içinde geziyordu geçe çıkıp yatağımın içinde geziyordu yılan o kadar büyüktüki yani,
Eşe . 08.04.2015
CEVAP YAZ
Ruyamda uc tane yilan gordum biri bi kosede biri bi koseydi sonra annem.ikiye kesti basi kaldi sadece sonra dedimki basinida at
Esra . 20.10.2014
CEVAP YAZ
bnde 3 tane gördün ve birisi bni takip ediyordu bnde yanlışıkla kapıya sıkıştırdım yalanı ve yılan öldü 2 yılan ise evde geziyordu
Esmanur . 08.12.2013
CEVAP YAZ
rüyada küçük ama zehirli bir yılan..ağzı bağlanmış ısıramayacak şekilde. yılan gördüm..sonra rüyamdan kayboldu acaba ne anlamı
Mürsel Yıldız . 01.05.2014
CEVAP YAZ
slm ruyam da suru seklınde ruya gordum arasındanda uc kafalı yılan cıkıyo kocaman bıseydı bunu yorumlarsanız cok sevınırım
Cemil . 14.01.2014
CEVAP YAZ
ruyamda kuran ı açarken yılan çıkıyor içinden. Yasin sayfasını açınca gene yılan çıkıyor ve öyle bırakıyorum.
Özlem . 23.12.2014
CEVAP YAZ
rüyada yılanın bana başı ile vurduğunu gördüm ne anlama geldiğini bulamadı rüya yorummcularından bekliyorum
Kader . 13.12.2013
CEVAP YAZ
Çok güzel bir site ben beyendim herkeze tavsiye ederim bazı sitelerde bu aradığımı bulamadım
Ömerfaruk . 03.01.2014
CEVAP YAZ
bende sbs sınavından önceki gece gördüm yorumumu okuyanlar biliyorsa cevaplasın
Gülcihan . 28.11.2013
CEVAP YAZ
yılan görmek koku düşman demektir birinin sizi dostça ve sinsice sokmasıdır
Zübeyde . 28.11.2013
CEVAP YAZ
rüyamda yerde ve üzerimde yılan gördüm ve onlardan kaçıyordum
Bengü Su . 19.05.2014
CEVAP YAZ
rüyamda siyah ve uzun bir yılanı gördüm bana dolan mıştı
Zeliha . 28.01.2014
CEVAP YAZ
Yilani bir sopayla vurdum sonra o da ayigimi isirdi
Cemre . 29.06.2014
CEVAP YAZ
yuryi kedine birakip hic disun memek lazim
Zahide . 29.05.2016
CEVAP YAZ
inşallah sadece rüyadır gerçekte olmaz :)
Kübra . 23.01.2014
CEVAP YAZ
rüyamda yılan gördüm korkudan yatamadım
Dilek . 04.02.2014
CEVAP YAZ
beni ıssırmıştı ve, boynuma dolanmıştı
Talip . 03.02.2014
CEVAP YAZ
ne yılanmış yaa oku oku bitmedi :D
Zeynep . 04.02.2014
CEVAP YAZ
yılan kardeşimi ısırdı ne demek
Buse . 20.12.2013
CEVAP YAZ
Rüyada Boğazın Kesilmesi
Rüyada Boğazın Kesilmesi
Rüyada boğazın kesilmesi, görülen rüya öncelikle hayırlara yorumlanmalıdır. Birçok farklı yorum düşüncesiyle görülen rüya sahibinin uzun bir süre işlerinin ters gideceğinin işaretidir. Toplum içinde yapılan birçok olumlu ya da olumsuz yorum düşüncele...
Rüyada Boğazını Sıkmak
Rüyada Boğazını Sıkmak
Rüyada boğazını sıkmak: Kişinin rüyada boğazını sıkmak olarak gördüğü rüya detaylara göre değişik yorumlanan bir rüyadır. Kişinin rüyasında kimin boğazını sıktığına göre yorum değişmektedir. Rüyada kişi kendi boğazını sıktığını görmüş ise farklı biri...
Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi
Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi
Rüyada kulaktan kan gelmesi, Rüyada kişinin kulaktan kan geldiğini görmesi hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin güzel işlerle uğraşacağına dalalet eden bir rüyadır. Ayrıca rüya sahibinin sağlıklı uzun bir ömür süreceğine de işaret...
Rüyada Kuşburnu Görmek
Rüyada Kuşburnu Görmek
Rüyada kuşburnu görmek, rüyayı gören arkadaşımızın, iş yaşamında ve aile yaşamında şimdiye denli içerisinde bulunduğu problemlerin yakın bir vakit içerisinde son bulacağına, çok iyi ve harika vakalar ile karşılaşacağına, girdiği her işte ek olarak ol...
Rüyada Kulak Temizlemek
Rüyada Kulak Temizlemek
Rüyada Kulak Temizlemek, Hayatında Çektiği zorlukların meyvelerini alarak kazandığı hünere, olumlu manada cefa çektikten sonra gözlediği ferahlığa, meşakkat ile kazandığı temiz rızka, zamanla kavuştuğu büyük güce manasına gelmektedir. Güzel ve mutlu ...
Rüyada Felç Olduğunu Görmek
Rüyada Felç Olduğunu Görmek
Rüyada Felç Olduğunu Görmek, uzun süredir sizi huzursuz eden rahatsızlıkların olduğu ve bu rahatsızlıkların hem bedeni hem de düşünce olarak sizi olumsuz yönde çok fazla etkileyeceği olarak yorumlanmaktadır. Rüyada felç olduğunu gören kişiler her ne ...
Rüyada Felç Olmak
Rüyada Felç Olmak
Rüyada felç olmak, tam tersi şekilde yorumlanmaktadır. Ayağa kalkmak olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının çok daha yoğun bir hale geleceğine, kişinin yoğun bir iş trafiği yaşayıp, çok daha fazla mesai harcayacağına yorumlanmaktadır. Rü...
Rüyada Felç Geçirmek
Rüyada Felç Geçirmek
Rüyada Felç Geçirmek, pek de hayra yorumlanmaz ve kötü şeylerin olacağını belirtmektedir. Felç rüyası, bela ve musibete, şiddetli kedere, hastalığa, evlat ve yakın akrabaları kaybetmeye işarettir. Sağ veya sol tarafına felç indiğini gören kimsenin, e...
Rüyada Kıymalı Pide Görmek
Rüyada Kıymalı Pide Görmek
Rüyada kıymalı pide görmek, hayatınızda bazı olayların size sıkıntı vereceğine çok kötü günleri geçireceğiniz kötü zamanlardan geçerek hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerekmektedir. Hayatınızda her şeyin yolunda olmasını istediğinizden sürekl...
Rüyada Kulak Kiri Görmek
Rüyada Kulak Kiri Görmek
Rüyada Kulak Kiri Görmek, hayır, menfaat, kazanç ve zenginlik anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin kendine bol kazanç getiren işler yapacağına işaret eder. Rüyada kulak kiri görmek hayırlı işler yapacağına da yorulur. Rüyayı gören kişinin ha...
Rüyada Kulak Görmek
Rüyada Kulak Görmek
Rüyada kulak görmek, kadın, ev kanımı, kıza ya da akraba, eş dosttan bir kadına; herhangi bir günahtan vazgeçmeye, hayırlı bir evlat ve mal ve zenginlik anlamlarına gelmektedir.Kulak kesilmesi yakın çevreden olan bir kadının vefatına, kulağın küçülme...
Rüyada Salata Görmek
Rüyada Salata Görmek
Rüyada Salata Görmek; Rüyada salata görmek pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin yaşadığı yaşam telaşının ve yoğunluğunun devam edeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişi bekar ise gönül karışıklığı yaşayacağına ve bir türlü doğru kararlar ver...

 

Rüyada Boğazın Kesilmesi
Rüyada Boğazını Sıkmak
Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi
Rüyada Kuşburnu Görmek
Rüyada Kulak Temizlemek
Rüyada Felç Olduğunu Görmek
Rüyada Felç Olmak
Rüyada Felç Geçirmek
Rüyada Kıymalı Pide Görmek
Rüyada Kulak Kiri Görmek
Rüyada Kulak Görmek
Rüyada Salata Görmek
Rüyada Salata Yemek
Rüyada Kıymalı Pide Yemek
Rüyada Ateş Görmek
Rüyada Kırmızı Ateş Görmek
Rüyada Evde Ateş Yakmak
Rüyada Evde Ateş Görmek
Rüyada Alevli Ateş Görmek
Rüyada Birinin Ateş Yaktığını Görmek
Rüyada Ocakta Ateş Görmek
Rüyada Tabancayla Ateş Etmek
Rüyada Büyük Ateş Görmek
Rüyada Denizde Ateş Görmek
Rüyada Ateş Yakmaya Çalışmak
Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek
Rüyada Sobada Ateş Görmek
Rüyada Yanan Ateş Görmek
Rüyada Ateş Topu Görmek
Rüyada Ateş Etmek
Popüler İçerik
Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek
Rüyada Ateş Görmek ve Söndürmek
Rüyada ateş görmek ve söndürmek; rüyayı gören kişinin bazı duygu, düşünce ve fikirlerinde değişiklikler olabileği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören ki...
Rüyada Sobada Ateş Görmek
Rüyada Sobada Ateş Görmek
Rüyada sobada ateş görmek, rüya sahibinin çok sabırsız bir kişiliğe sahip olduğuna bu durum nedeniyle girdiği her toplumda sürekli sorun yaşamasına iş...
Rüyada Yanan Ateş Görmek
Rüyada Yanan Ateş Görmek
Rüyada Yanan Ateş Görmek, bu rüya çoğunlukla farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Yanan ateş bazen müjde ve bereketi simgelerken, bazen de zarar günah,...
Rüyada Ateş Topu Görmek
Rüyada Ateş Topu Görmek
Rüyada ateş topu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelebilecek olan küçük olan bir problemin büyüyüp çözülmez bir hal almasına delalet et...
Rüyada Ateş Etmek
Rüyada Ateş Etmek
Rüyada ateş etmek, nasıl yorumlanır diye sorulduğunda hocalar ve alimler rüya sahibinin geleceğine yönelik hayırlara yorumlandığından bahsetmektedir. ...
Rüyada Ateş Yakmak
Rüyada Ateş Yakmak
Rüyada ateş yakmak; Birçok rivayetlerle dolu olan bir rüyadır. Rüyada ateş yakan ve ateşe yaklaşan bir kimse büyük bir devlet erkanı ile yakınlaşma ku...
Rüyada Salata Yemek
Rüyada Salata Yemek
Rüyada salata yemek, kuvvetli olmaya, duygusal yükü bulunan  bir kişiden uzak durmaya, güvenli bir şekilde yaşamaya, bonkör bir kimseye, uzun bir ömür...
Popüler İçerik Son Forum Konuları Yardım Sayfaları  
Rüyada Boğazın Kesilmesi
Rüyada Boğazını Sıkmak
Rüyada Kulaktan Kan Gelmesi
Rüyada Kuşburnu Görmek
Rüyada Kulak Temizlemek
Rüyamda Güzel Yüzlü Ve Güzel Fizikli Bir Kadın Çamurlu Bir Karda Kayak Yapıyordu
Hakkımızda  
Gizlilik Politikası  
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Son Forum Konuları
Rüyamda Güzel Yüzlü Ve Güzel Fizikli Bir Kadın Çamurlu Bir Karda Kayak Yapıyordu
Yardım Sayfaları
Hakkımızda  
Gizlilik Politikası  
Çerez (Cookie) Politikası
Güvenlik Politikası
Bizimle İletişime Geçin
Forumlar
Site Haritası
Feed
Sitede yer alan haber ve içeriklerin tüm hakları saklıdır ve buradaki bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı olup, kullanımına, uygulanmasına, satın alınmasına, delil gösterilmesine veya tavsiye edilmesine aracılık etmez. Sitemizdeki bilgiler, hiç bir zaman kesin bilgi kaynağı olmayıp, kullanıcılar tarafından eklenmiştir veya yorumlanmıştır. Buradaki bilgiler sitemizin asıl görüşlerini içermeyebileceği gibi hiçbir taahhüt ve tavsiye yerine de geçmez.
Şubat - 2024