Rüyada Virane Ev Görmek
15 Mayıs 2024

Rüyada Virane Ev Görmek

Rüyada virane ev görmek, bu rüya hayra yorumlanmaz. Bu rüya, evli olan kişilerin boşanmasına, sevgili olanların ayrılmasına, güzel bir iş sahibi olanın işinin rast gitmeyeceğine, evlenmek üzere olan bir kişinin evlilik planlarının suya düşeceğine, borcu varsa kişinin, alacaklılarının ondan parasını isteyeceğine, eğer vermezse onu rezil edeceğine, eğer planları varsa bütün planlarının bozulacağına, dünyadaki heves ettiği şeylerden hevesinin kırılacağına alamet eder. Rüyada habere ev gören kişinin başı beladan kurtulmaz ve uğursuzluk hep başında olur diye tabir edilir.

Rüyada habere bir yer gören kişinin, hanesinde büyük felaketler yaşayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, ailesinin fertlerinin bir bir dağılacağına, önüne geçilemez ayrılıkların olacağına, kişinin kendi eşinden boşanacağına ve herhangi bir doğal afet ile kendi ikamet ettiği evin yıkılacağına ya da yanacağına işaret eder. Bu kişinin bütün hayallerinin yıkılacağına, ümit ettiği şeylerin boşa çıkacağına, yaptığı her şeyden hayal kırıklığı yaşayacağına alamet eder. Bekar biri için bu rüya, kısmetlerinin kapanacağına, evlilik planlarının boşa çıkacağına, nişanlı ise nişanının döneceğine, hamile kadınlar için, çocuklarını düşüreceklerine işaret eder. Bu rüya birçok belayı kendi üzerinde taşır. Rüyada harabe gören kişinin her açıdan büyük sıkıntılar yaşayacağına ve dert sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada harabe bir evden çıkan kimse, yaşadığı büyük sıkıntılardan kurtulacağına, eşinden ayrıldıysa yeniden bir araya geleceğine, borçları varsa onları ödeyip kurtulacağına, uğursuzlukların, belaların ve şerlerin kendisini terk edeceğine ve şansızlıklarının son bulacağına alamet eder. Yani hayatında düzgün gitmeyen her ne varsa onların düzeleceği şeklinde yorumlanır. Rüyada harabe bir evden çıktığını gören kişi, yaşadığı hayattan çok başka bir hayata adım atacağı anlamına gelir. Evini, işini, çevresini ve arkadaşlarını değiştireceğine ve hayallerinde yaşamak istediği hayat tarzını elde edeceğine alamet eder. Eğer bu harabeden çıkamaz ise rüyayı gören kişi, kendi hayatında her şeyin alt üst olacağı anlamına gelir ve bu durumun asla düzelmeyeceğine delalet eder.

Rüyada boş bir harabe ev gören kişinin, dertli ve kederli bir durum yaşayacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, rüyasında, bildiği bir yerin harap bir hale geldiğini görürse, bu yaşadığı yerde büyük bir zulmün baş göstereceğine, büyük afetler yaşanarak belki birçok kişinin can kaybına sebep olacağına delalet eder. Bir iş yerinin harabeye döndüğünü gören kişinin, kendi işini kaybedeceğine, ticaretle uğraşıyorsa, yapacağı bir işten bir hayli zarar edeceğine işaret eder. Eğer kendi evinin harap olduğunu görürse, bu da hane halkından birinin ölümcül hastalığa yakalanacağına veya öleceğine delalet eder.

Genel anlamıyla rüyada harabe görmek şerre yorumlanır. Harabede hayra yorumlanan tek bir şey vardır, O da harap olan yerden sağ salim çıkmaktır. Bu sebeple rüyada harabe bir yer ya da harabe bir ev gören kişinin hayatının kötü anlamda değişeceğine delalettir.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Haber Bülteni

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada Telefon Numarası Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Telefon Numarası Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Biber Yemek

Rüyada Biber Yemek

Rüyada Saç Ağarması

Rüyada Saç Ağarması

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyada Büyük Balık Tutmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Büyük Balık Tutmak Rüya Yorumu ve Anlamı