Rüyada Sigara İçmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içmek; genelde kötü bir işaret gibi tahmin edilse de aslında çok çeşitli ve hayırlı durumlara işaret eder ve genelde iyiye yorumlanır. Sanılanın aksine rüyada sigara içmek tiryakilere veya sigarayı bırakmış kişilere özgü değildir. Hayatında hiç sigara içmemiş bir insan da rüyasında sigara içtiğini görebilir. Rüyada sigara içmek öncelikle bir eğlenceli bir hayata, neşeye düşkünlüğe, arkadaş ve dost çevresinden alınan bir davete, mutlu ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeye işaret eder. Gören kişinin sigara özleminden kaynaklanmıyorsa rüyada sigara içmek şu şekillerde yorumlanabilir:

ERKEĞİN RÜYADA SİGARA İÇMESİ

Genç bir erkeğin rüyasında sigara içtiğini görmesi epey hayırlıdır. Çünkü bu rüya onun çeşitli zorluklara uzun süre göğüs germekte olduğunu, uzun süren bir mücadeleden sonra başarıya ulaşacağını ve istediği mutluluğa erişeceğini işaret eder. Orta yaşlı erkeğinse çok güvendiği bir arkadaşlığının zarar göreceği veya onun elinde olmayan sebeplerden dolayı sevdikleriyle ilişkisinin zarar göreceği anlamına gelir. Çok sevdiği ve hiç tahmin etmeyeceği bir yakınıyla arası bozulabilir.

BAYANIN RÜYADA SİGARA İÇMESİ

Bekar bir kızın rüyasında sigara içmesi zengin biriyle evleneceğine ve varlıklı bir yaşamın onu beklediğine işarettir. Gelecekte varlıklı bir aile sahibi olacak ve sıkıntı çekmeyecektir Evli bir kadının rüyada sigara içmesi ise sıkıntılı günler yaşayacağı; zor zamanların onu beklediği anlamına gelir.

YAKILMIŞ SİGARAYI ATMAK, İKRAM EDİLEN BİR SİGARAYI İÇMEK, PAKET ALMAK

Rüyada sigara aldığını görmek yeni planlar içerisinde olduğunuza; evinizi, işinizi, vs. Hayat düzeninizi değiştirmek istediğinize işaret eder ve hayatınızın yeni bir yöne girmekte olduğu anlamına gelir. Sigarayı atmaksa kötü bir olaya, üzüntüye veya kedere yorumlanır ve yakın zamanda kötü bir olayın yaşanabileceği anlamına gelir. Sigara paketi görmekse zenginlik, bolluk ve maddi güce işaret eder. Rüyada çakmağı olmayan birinin sigarasını yaktığını görmekse uzun süredir büyük zorluklara göğüs geren birinin başarıya ulaşmasında ona yardım edileceği anlamına gelir.

Rüyada sadece sigara dumanı görmekse sıkıntıya, içsel ve ruhsal bir bunalıma işaret eder.

Bazı tabircilere göre ise rüyada sigara içmek dünya işlerine gereğinden fazla kapılıp dini vazifelerin ve sorumlulukların ihmal edildiği veya ailevi ilişkilerle dostluk ve arkadaşlıkların arka plana atıldığı anlamına da gelir.

Fakat cinsiyeti, yaşı, vs. Çok fark etmeksizin rüyada sigara içmek genel itibariyle hayra yorumlanan; zenginlik, başarı ve rahatlık vaad eden bir durumdur. Maddi refaha ve huzura işaret eder.

Rüyada Sigara İçmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Tuvalet Aramak

Rüyada Tuvalet Aramak

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Rüyada Su İçmek

Rüyada Su İçmek

Rüyada Eski Telefon Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Eski Telefon Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Babayla Kavga Etmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Babayla Kavga Etmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayak Parmağı Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Ayak Parmağı Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı