Rüyada Kediye Yemek Vermek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Kediye Yemek Vermek

Rüyada kediye yemek vermek, uzun bir bekleyişin sonunda gelecek olan mutluluğa, biten umutların ardından hasret duyulan iyiliklere, mutluluklara, koca zorlukların üstesinden gelip umut ettiği ganimetlere, zahmetle elde edeceği mala ve mülke, kaybettikten sonra elde etmek istediği sevince delalet eder.

Rüyada kediye yemek vermek olumsuz yorumlara da açıktır. İş konusunda olumsuz sonuçlar alınacağına delalet eder. Yani peşinde koşulan ve birçok aşamada çaba sarf edilen, varını yoğunu o iş için harcayan, gecesini gündüzüne katıp çalışmalarını sürdürdüğü işin olmaması ve bu kadar yoğun bir şekilde sarf edilen çabaların boşa çıkarak, olması için çabalanan işlerin olmayacağına delalet eder. Bu konudan anlaşılacağı üzere, onca çabaya rağmen olmayan işin sonunda sıkıntıların artacağı, rızk konusunda, rüyayı gören kişinin rızkının azalacağı, maddi anlamda bayağı sıkıntıya düşeceği şeklinde tabir edilir. İş kaybının yanında itibar kaybına da sebep olacaktır. Varsa kendisi ya da ailesi arasında sırlar, bunların aleni bir şekilde ortaya döküleceğine delalet eder. Rahat bir hayatı varsa rüyayı gören kişinin, rahatının bozulacağına hatta bu günlere bir daha gelebilme düşüncesini yitireceğine delalet eder.

Bu kadar olumsuz yorumdan sonra olumlu olan yorumlarının da bulunduğunu unutmayıp, şöyle sıralayabiliriz. Rüyayı gören şahsın, sevdikleriyle uzun bir ömrü refah içinde geçireceğine, alın teri dökerek kaybedilen işini ve itibarını kazanacağına ya da sıfırdan daha iyi seviyelere gelerek müthiş işler başaracağına, sosyal anlamda ummadığı şeyleri yaşayacağına, hünerleriyle harika şeyler başaracağına, karanlık dünyasının aydınlanacağına, huzurun zirve yapacağına, devlet makamlarında çalışmıyorsa devlet kadrosunda işe başlayacağına, eğer devlet kadrosunda çalışıyorsa kademe atlayarak çok güzel makamlara ulaşacağına, bu sayede elde edilecek yüksek gelire, ticaretle uğraşan bir insansa, yapacağı yatırımlarla ticarette de müthiş şeyler başaracağına, sorunsuz bir yaşama delalet eder.

Bu konuda rüya yorumcuları ve alimler söyle derler: kişinin gördüğü rüya, zorluklara göğüs gererek, her türlü imkânı değerlendirerek düşlediği kazanca, zahmet ederek ulaştığı bolluktan dolayı elde edilecek rahatlığa, sıkıntılardan kurtularak umut ettiği güce zorluklarla mücadele ederek hayal ettiği toplu paraya delalet eder. İşin özünde her görülen rüyada olumlu yanları var olduğu gibi kötü yanları da vardır. O nedenle bir rüya tabir edilirken çok dikkat edilmeli ve yeteri kadar düşünmeden tabir edilmemeli. Çünkü rüyayı gören şahsın her hali, rüyada değişikliğe sebep olacaktır. Kişi fakirse farklı, zengin ise farklı, iş sahibiyse farklı işi gücü yerindeyse farklı yorumlanır. O sebeple iyi düşünüp öyle tabir edilmeli.

Rüyada Kediye Yemek Vermek Yorumları

soru

Aysegül

22 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyamda yaralı bir kediye yardım edip yemek verdim sonra kedi iyileşti

Cevap yaz
cevap

Admin

18 Haziran 2024 Salı

Merhaba Aysegül Hanım,

Rüyanız çok anlamlı ve güzel. Yaralı bir hayvana yardım etmek, bilinçaltınızda merhamet ve yardımseverliğinizi gösteriyor. Kedinin iyileşmesi ise, çevrenizde birine yardım ettiğinizde olumlu sonuçlar alacağınıza ve bu yardımların karşılıksız kalmayacağına işaret olabilir. Güzel yüreğinizin karşılığını bulması dileğiyle.

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Rüyada Sabun Yemek

Rüyada Sabun Yemek

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada Çiğ Et Yemek

Rüyada Evde Hırsız Görmek

Rüyada Evde Hırsız Görmek

Güncel

Rüyada İncir Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada İncir Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Tahin Yemek

Rüyada Tahin Yemek