Rüyada Geniş Ev Görmek
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Geniş Ev Görmek

Rüyada geniş ev görmek, Rüyada geniş ev görmek, rüyayı gören kişinin bulunduğu durum üzerine yorumlanır. Geniş ev feraha çıkmak sıkıntılardan kurtulmak ve mutlu olmak demektir. Rüyanızda, genişçe bir evde oturduğunuzu görmeniz bir derdiniz varsa dertten, borcunuz varsa borcunuzdan yaşadığınız sıkıntılı durumlardan kurtulmaya, dünya halinin düzene girmesine yorumlanır. Güzel, temiz geniş bir evde olduğunuzu görmeniz hayatınızda yaptığınız her işte başarılı olacağınıza, evinizde; arkadaşlarınızla ailenizle, çalışıyorsanız iş hayatınızda mutluluğunuzun artacağına delalet eder. Karanlık, küçük bir evde olduğunuzu görmeniz ise sıkıntılı günlere işarettir.

Rüyada gördüğünüz ev ne kadar geniş ise hayatınız o kadar ferah, mutlu, sıkıntısız olacağı anlamına gelir. Yeni büyük geniş ev her zaman başarıya, sağlığa, mutluluğa ve huzura işarettir. Dağın tepesinde yeni geniş bir ev görmek hayatınızdaki başarılara işarettir. Eski büyük kirli bir ev ise aynı oranda başarısızlığın habercisidir. Ev rüyalarını yorumlarken çok dikkatli yorumlamak gerekir.

Rüyanızda geniş bir eve taşındığınızı görmeniz, hayatınızda yaşadığınız sıkıntılardan, yaşam koşullarından çok bunaldığınız ve artık değişiklik ve yenilikler istediğinize işarettir ve yeni bir mekân, yeni bir ev gibi değişik yapacağınız anlamına gelir. Bu yeni bir şehre veya ülkeye taşınacağınız anlamına da gelir. Rüyada geniş bir eve taşındığını görmek bir iş teklifi alacağınıza da işaret eder.

Rüyanızda geniş bir eve misafirliğe gittiğinizi görmeniz aile, eğitim ve iş hayatınızda yaşadığınız sıkıntıların, girdiğiniz maddi kayıpların geçeceğine feraha çıkacağınıza delalet eder. Rüyada geniş ferah ev görmek bazı tabircilere göre ise ahiret ile yorumlanır. Rüyada hiç görmediği tanımadığı kişilerin evlerine girip orada hayatını kaybetmiş kişilerle karşılaşmak ahireti işaret eder. O eve girenin ölüm vaktinin yaklaştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada sahibi tanıdık olan geniş bir eve girmek helal rızık için Rabbine yakarma olarak tabir edilir. Rüyada görülen ev tahta kullanılarak ya da kerpiç malzemeden yapılmış ise ve kişi bu eve girmeye çalışıyor ise haram mal edinmeye gayret eder. Bir kişi rüyasında çamur ile sıvanmış geniş bir evin geniş odasını görüyor ise gerçek hayatta öyle bir geniş oda yoksa o hanenin bayanlarında erdemli bayanların çok olduğunu işaret eder.

Rüyada geniş ama karanlık ev görmek kötü meziyetlere sahip erkeğe yorulur. Rüyada görülen evin genişliği mutluluğunun daha fazla artacağı anlamına gelir. Bazı rüya alimleri, kişinin rüyada geniş bir ev yapmasını çocuk ya da yakınlarından birini kaybetmesi şeklinde yorumlarlar. Bir kimse rüyada geniş güzel bir eve sahip olduğunu görse, hasenatı iyi olur. Eğer kişi evi geniş ama çirkin görürse hayır hasenatının kötü olduğuna işaret eder. Ev rüyaları genel olarak önemli rüyalardır ve yorumları da ona göre itina ile yapılmalıdır. Güzel geniş ve temiz olan bir evde bulunduğunu görmek rüyayı görenin hayatının umduğu gibi olmasına işaret eder. Ayrıca hayatı emin bir şeklide geçecek ve hayatından haz alacaktır.

Rüyada Geniş Ev Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Denizde Balık Görmek

Rüyada Denizde Balık Görmek

Güncel

Rüyada Pişmiş Balık Yemek

Rüyada Pişmiş Balık Yemek

Güncel

Rüyada Helva Yemek

Rüyada Helva Yemek

Rüyada Mezar Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Mezar Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Petek Bal Yemek

Rüyada Petek Bal Yemek

Rüyada Lokum Yemek

Rüyada Lokum Yemek